Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72″ kovová, 72″

Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72"  poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích s pukem nebo míčkem.... více informací »
Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72" kovová
Značka: Winnwell
690 Kč
Ověřit dostupnost
Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72"  poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích s pukem nebo míčkem....

Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72″  poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích s pukem nebo míčkem.

Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72″  poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích s pukem nebo míčkem.

Kovová postranní síť WinnWell  snadno zachytí prudké střely. Síť je určena pro branky s oficiálními hokejovými rozměry, tedy 72″ a poskytne kvalitní pokrytí prostoru kolem branky.

Popis

Naše náhradní síť je ideální pro hráče, kteří chtějí upgradovat nebo nahradit síťovinu na stávajícím ocelovém nebo plastovém cíli.

Specifikace

Velikost:

72″

Materiál:

Těžký 10 000D polyester

Zahrnuje:

struny a plastové vazby jsou součástí balení pro snadnou aplikaci na jakoukoli síť

Akční a ve slevě kus Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72" kovová, 72" od dodavatele zboží Winnwell je k dispozici ještě dnes za mimořádně nízkou cenu! Teď v akci 690 Kč.