Winnwell Střelecká plachta Winnwell Accushot 72″ Pro Shot, 72″

Střelecká plachta WinnWell Pro Shot 72" je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby míčkem, vhodná pro individuální . Střelecká... více informací »
Winnwell Střelecká plachta Winnwell Accushot 72" Pro Shot
Značka: Winnwell
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Střelecká plachta WinnWell Pro Shot 72" je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby míčkem, vhodná pro individuální . Střelecká...

Střelecká plachta WinnWell Pro Shot 72″ je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby míčkem, vhodná pro individuální .

Střelecká plachta WinnWell Pro Shot 72″ je skvělý tréninkový doplněk při nácviku střelby míčkem, vhodná pro individuální .

Součástí plachty je 5 otvorů v místech, kde se brankáři kotouče nejhůře chytají, tedy v horních rozíchnad lapačkou a vyrážečkou a mezi nohama.

Díky směsi polyesteru a PVC je plachta maximálně pevná,spodní část plachty je navíc těžší, proto ideálně drží tvar.Plachta je vhodná pro klasické hokejové branky. Lehce ji připnete za pomocí kovových oček a silné gumy.

Popis

Střelecká plachta Accushot je konstruována pomocí těžkého PVC vyztuženého polyesteru.

Specifikace

Velikost:

72″

Stavební:

Těžká polyesterová konstrukce 1 800D vyztužená PVC podložkou

Zahrnuje:

14 bungee šňůry s nerezovými průchodkami pro rychlé nastavení

Další:

Hmotnost dno zajistit cíl drží tvar

Nový kus Winnwell Střelecká plachta Winnwell Accushot 72" Pro Shot, 72" od přední společnosti Winnwell jde sehnat v naší internetové nabídce levně. Výhodně za skvělou cenu 1 490 Kč.