Winnwell Střelecký terč Winnwell Shotmate 54″, 54″

Tréninkový terč Winnwell Shotmate 54" je vhodným doplňkem pro trénink přesné střelby na branku . . Tréninkový terč Winnwell Shotmate 54" je... více informací »
Winnwell Střelecký terč Winnwell Shotmate 54"
Značka: Winnwell
390 Kč
Ověřit dostupnost
Tréninkový terč Winnwell Shotmate 54" je vhodným doplňkem pro trénink přesné střelby na branku . . Tréninkový terč Winnwell Shotmate 54" je...

Tréninkový terč Winnwell Shotmate 54″ je vhodným doplňkem pro trénink přesné střelby na branku . .

Tréninkový terč Winnwell Shotmate 54“ je vhodným doplňkem pro trénink přesné střelby na branku . Můžete střílet do rohů branky nebo mezi betony brankáře.

Terč připevněný k brance je vhodné střílet míčkem nebo umělohmotným pukem. Tréninkový terč je z kvalitního polyesteru a  k brance ho připevníte bez použítí nářadí během pár sekund pomocí deseti pásků se suchým zipem. Terč zakryje prostor branky o velikosti 54.

Popis

Tréninkový terč Winnwell Shotmate  jsou konstruovány s použitím vysoce kvalitního polyesteru. Popruhy Velcro umožňují rychlé nastavení na široké škále sítí.

Není určen pro použití s puky.

Specifikace

Velikost:

54″

Materiál:

200D polyester

Zahrnuje:

10 Velcro popruhů pro rychlé nastavení

Další:

5 jamková konstrukce pro optimální praxi

Zcela unikátní produkt Winnwell Střelecký terč Winnwell Shotmate 54", 54" od naší známé značky Winnwell je k sehnání tady nyní pořád výhodně. K sehnání zrovna v akci za 390 Kč.