Winnwell Sušák na výstroj Winnwell Dry Rak

Povedený produkt Winnwell Sušák na výstroj Winnwell Dry Rak lze získat snadno tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice hokejové doplňky!... více informací »
Winnwell Sušák na výstroj Winnwell Dry Rak
Značka: Winnwell
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Povedený produkt Winnwell Sušák na výstroj Winnwell Dry Rak lze získat snadno tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice hokejové doplňky!...

Povedený produkt Winnwell Sušák na výstroj Winnwell Dry Rak lze získat snadno tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice hokejové doplňky! Nyní si můžete koupit ještě podobné výrobky ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu. Sušák na hokejovou výstroj Winnwell Dry Rak přináší praktické řešení problémů se sušením hokejové výstroje.

Sušák na hokejovou výstroj Winnwell Dry Rak přináší praktické řešení problémů se sušením hokejové výstroje.

Hokejový sušák, který lze použít i jako stojan šetří vaše místo. Je vyrobeny z robustní ocelové „snap clip“ konstrukce a ke složení není třeba nářadí, jednotlivé díly se jen zacvaknou k sobě – snadno a rychle složíte i rozložíte.

Popis

Rychle vysuší.

Organizuje zařízení a zároveň šetří místo.

Víceúčelová, snadná montáž, rychlá a bezpečná.

Specifikace

Velikost:

Stojany 55″ vysoký(140cm)

Stavební:

Robustní ocelová konstrukce

 

 

 

Unikátní a žádaný produkt Winnwell Sušák na výstroj Winnwell Dry Rak od značky s tradicí a dobrou pověstí Winnwell získáte nyní za parádní cenu! Výhodně za 1 199 Kč.