Winnwell Terč Winnwell Pěnový (4ks)

Terč WinnWell pěnový (4ks) je nejprodávanějším tréninkovým terčem a je určený pro nácvik přesnosti střelby . Terč WinnWell pěnový (4ks) je... více informací »
Winnwell Terč Winnwell Pěnový (4ks)
Značka: Winnwell
699 Kč
Ověřit dostupnost
Terč WinnWell pěnový (4ks) je nejprodávanějším tréninkovým terčem a je určený pro nácvik přesnosti střelby . Terč WinnWell pěnový (4ks) je...

Terč WinnWell pěnový (4ks) je nejprodávanějším tréninkovým terčem a je určený pro nácvik přesnosti střelby .

Terč WinnWell pěnový (4ks) je nejprodávanějším tréninkovým terčem a je určený pro nácvik přesnosti střelby .

Pěnové terče jsou vhodné pouze pro střelbu míčkem, případně plastovým pukem. Je možné je připevnit v podstatě do všech hokejových branek. Za pomocí flexibilních objímek, vhodných pro umístění na konstrukce hokejových branek a suchého zipu, což urychluje celé upevnění.

Trénování střelby, kde hráč zlepšuje přesnost vystřelených puků. Terče nejsou vhodné pro střelbu klasickým pukem – pěna drží uvnitř plastové konstrukce.

Popis

Pěnové terče jsou navrženy tak, aby připevnění na trubky o průměru mezi 1-2 „. Velcro popruhy usnadňují rychlé nastavení.

POZNÁMKA: Síť není součástí balení

Specifikace

Velikost:

12″ x 12″

Stavební:

1″ silná
lehká pěna 12″ vstřikovaný rám drží cíle pevně na svém místě

Zahrnuje:

4 cíle zahrnuté v balení

Poznámky:

Net není zahrnuto

Tento neodolatelný produkt Winnwell Terč Winnwell Pěnový (4ks) pocházející od značky Winnwell máte možnost pořídit právě dnes za příznivou cenu. Výhodně teď u nás za 699 Kč.