Winnwell Trenažér bruslení Winnwell Kovový

Trenažér bruslení Winnwell kovový je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře. Trenažér bruslení Winnwell kovový je skvělou... více informací »
Winnwell Trenažér bruslení Winnwell Kovový
Značka: Winnwell
929 Kč
Ověřit dostupnost
Trenažér bruslení Winnwell kovový je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře. Trenažér bruslení Winnwell kovový je skvělou...

Trenažér bruslení Winnwell kovový je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře.

Trenažér bruslení Winnwell kovový je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře.

Trenažér pomáhá dětem se základy bruslení na ledě a je skvělou pomůckou pro začínající bruslaře. Díky kovové konstrukci je velice účinný při výuce bruslení. Pomocná hrazdička pro děti, kterou snadno složíte a rozložíte (není třeba nářadí). S trenažérem je snadná manipulace a možnost nastavení madla.

Nezáleží, kde trénujete, ať už mezi mantinely na zimním stadionu či na rybníku, trenažér bude tím pravým pomocníkem.

 

Popis

Trenažér bruslení Winnwell kovový je skvělý nástroj pro mladé bruslaře, kteří  právě vyráží na led.

Specifikace

Velikost:

25″ x 20″ x 20-27″

Trubky:

Vysoko pevnostní ocelové trubky

Sestavení:

snadná montáž

Další:

6 nastavitelných nastavení výšky v rozmezí od 20″ do 27″

 

Vynikající produkt Winnwell Trenažér bruslení Winnwell Kovový je k sehnání bezprostředně na našich stránkách ve známé rubrice hokejové doplňky. Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! U nás v nabídce najdete další vybrané produkty od dodavatele Winnwell. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel Winnwell má na skladě kvalitní produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Tento designový produkt Winnwell Trenažér bruslení Winnwell Kovový od známé značky Winnwell snadno můžete najít právě teď u nás za akční cenu! Nabídka již od 929 Kč.