Winnwell Trenažér bruslení Winnwell

Tento výjimečný produkt Winnwell Trenažér bruslení Winnwell najdete bez problémů tu na našem webu umístěný v sekci hokejové doplňky. Připravili... více informací »
Winnwell Trenažér bruslení Winnwell
Značka: Winnwell
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výjimečný produkt Winnwell Trenažér bruslení Winnwell najdete bez problémů tu na našem webu umístěný v sekci hokejové doplňky. Připravili...

Tento výjimečný produkt Winnwell Trenažér bruslení Winnwell najdete bez problémů tu na našem webu umístěný v sekci hokejové doplňky. Připravili jsme další kusy z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.
Trenažér bruslení Winnwell je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře.

Trenažér bruslení Winnwell je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře.

Trenažér pomáhá dětem udržovat rovnováhu na ledě,výborný pomocník pro nácvik základů bruslení. Díky lehké konstrukci z ABS lehkého plastu, kterým se velice snadno manipuluje. Pomocná hrazdička pro děti, kterou snadno složíte a rozložíte (není třeba nářadí). Nezáleží, zda trénujete na zimním stadionu či rybníku.

 

Popis

Náš dětský skate trenažér je skvělý nástroj pro mladé začínající bruslaře, kteří právě vyráží na led. Skládací lehká plastová konstrukce ABS umožňuje snadnou přepravu a trvanlivost.

Specifikace

Velikost:

28″ x 28″ x 25″

Stavební:

Lehký ABS plast

Sestavení:

Snadná montáž bez použití nářadí

 

Oblíbený produkt Winnwell Trenažér bruslení Winnwell od dodavatele kvalitních produktů Winnwell máte možnost nakoupit na našich stránkách teď za super cenu! Nyní získáte od 1 099 Kč.