Žvýkací tabák Killa Blueberry 30g

Netradiční chuť s pořádnou porcí nikotinu uspokojí každého, kdo si potrpí na pořádnou sílu, ale zároveň vyhledává jiné... více informací »
Žvýkací tabák Killa Blueberry 30g
Značka: Tabák
100 Kč
Ověřit dostupnost
Netradiční chuť s pořádnou porcí nikotinu uspokojí každého, kdo si potrpí na pořádnou sílu, ale zároveň vyhledává jiné...

Netradiční chuť s pořádnou porcí nikotinu uspokojí každého, kdo si potrpí na pořádnou sílu, ale zároveň vyhledává jiné než klasické mátové příchutě. Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Netradiční chuť s pořádnou porcí nikotinu uspokojí každého, kdo si potrpí na pořádnou sílu, ale zároveň vyhledává jiné než klasické mátové příchutě. Obsah nikotinu, 24 mg/g (12 mg/sáček), se skvěle hodí pro zkušené uživatele nebo silné kuřáky. 

Kategorie: NIKOTINOVÉ SÁČKY
Příchuť: borůvka
Obsah nikotinu: 24 mg/g (12 mg/sáček)
Počet sáčků v balení: 20 ks
Hmotnost obsahu: 10 g
Velikost sáčků: slim
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky
Značka: Killa

Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Oblíbený produkt Žvýkací tabák Killa Blueberry 30g jde koupit právě teď tu na stránkách v oblíbené rubrice další sporty! Připravili jsme podobné produkty z této sekce za super peníze! To však není vše, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás také více kousků od dodavatele Tabák. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Žvýkací tabák Killa Blueberry 30g od top výrobce Tabák snadno seženete zde nyní trvale výhodně. Akční cena od 100 Kč.