Žvýkací tabák Siberia 80 Degrees White Dry Portion 13g

Právoplatná královna a ikona žvýkacích tabáků! Specifická chuť i vůně tabáku s peprmintovým podtónem. Tento produkt je... více informací »
Žvýkací tabák Siberia 80 Degrees White Dry Portion 13g
Značka: Tabák
124 Kč
Ověřit dostupnost
Právoplatná královna a ikona žvýkacích tabáků! Specifická chuť i vůně tabáku s peprmintovým podtónem. Tento produkt je...

Právoplatná královna a ikona žvýkacích tabáků! Specifická chuť i vůně tabáku s peprmintovým podtónem. Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Právoplatná královna a ikona žvýkacích tabáků! Specifická chuť i vůně tabáku s peprmintovým podtónem. V balení nalezneme něco mezi 15 až 17 sáčky (někdy i více). Obsah nikotinu je výrobcem udáván 43 mg/g, což v přepočtu vychází na 30-35 mg/sáček. Přesné množství nikotinu na sáček nelze bohužel u Siberie kvůli odlišně plněným sáčkům určit.

Kategorie: ŽVÝKACÍ TABÁK
Příchuť: tabák
Obsah nikotinu: 43 mg/g (32 mg/sáček)
Hmotnost obsahu: 13 g
Velikost sáčků: regular
Vhodné pro: zkušené uživatele, silné kuřáky
Značka: SIBERIA

Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.


Výjimečný a žádaný kousek lze sehnat teď na našem webu v populární kategorii další sporty! Pořiďte si ještě podobné produkty z naší rubriky za zcela nejnižší cenu. To ale není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od značky Tabák. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Žvýkací tabák Siberia 80 Degrees White Dry Portion 13g originál od výrobce Tabák máte možnost nakoupit na našich stránkách teď právě ve slevě. Teď za akční cenu 124 Kč.