Žvýkací tabák Zyn Citrus Mini 8g

ZYN Mini Dry Citrus má lahodnou chuť citrusových plodů uzrálých na slunci s akcenty pomerančů a citronové trávy. Tento produkt je... více informací »
Žvýkací tabák Zyn Citrus Mini 8g
Značka: Tabák
97 Kč
Ověřit dostupnost
ZYN Mini Dry Citrus má lahodnou chuť citrusových plodů uzrálých na slunci s akcenty pomerančů a citronové trávy. Tento produkt je...

ZYN Mini Dry Citrus má lahodnou chuť citrusových plodů uzrálých na slunci s akcenty pomerančů a citronové trávy. Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

ZYN Citrus MINI – nikotinové sáčky

  • Porce: Mini
  • Pytel: Nikotinové sáčky
  • Nikotin: 3mg /sáček
  • Hmotnost obsahu: 8 g

ZYN Mini Dry Citrus má lahodnou chuť citrusových plodů uzrálých na slunci s akcenty pomerančů a citronové trávy. Sáčky jsou suché a začnou uvolňovat chuť a nikotin, jakmile lehce zvlhnou. Obsah 3 mg nikotinu.

Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Žádaný kus Žvýkací tabák Zyn Citrus lze zakoupit pohodlně u nás umístěný v kategorii další sporty. Připravili jsme nové produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více. Mrkněte na více kousků od výrobce Tabák. Najdete je níže na této stránce.

Velmi prodávaný kus Žvýkací tabák Zyn Citrus Mini 8g od značky s dobrým jménem Tabák je k sehnání momentálně levně! Levně za 97 Kč.