Žvýkací tabák Zyn Cool Mint Mini 8g

Pro Vás, kdo chcete mít silnější nikotinový sáček: Chuť mentolu a peppermintu. ZYN Mini Dry jsou suché a poskytují chuť a... více informací »
Žvýkací tabák Zyn Cool Mint Mini 8g
Značka: Tabák
97 Kč
Ověřit dostupnost
Pro Vás, kdo chcete mít silnější nikotinový sáček: Chuť mentolu a peppermintu. ZYN Mini Dry jsou suché a poskytují chuť a...

Pro Vás, kdo chcete mít silnější nikotinový sáček: Chuť mentolu a peppermintu. ZYN Mini Dry jsou suché a poskytují chuť a nikotin rychle potom, co byly navlhčeny. Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.

Pro Vás, kdo chcete mít silnější nikotinový sáček: Chuť mentolu a peppermintu. ZYN Mini Dry jsou suché a poskytují chuť a nikotin rychle potom, co byly navlhčeny. 

ZYN Cool Mint Mini – nikotinové sáčky

  • Porce: Mini
  • Pytel: Nikotinové sáčky
  • Nikotin: 15mg /g
  • Hmotnost obsahu: 8 g

Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.


Tento žádaný produkt můžete nakoupit jednoduše tu na našem webu umístěný v sekci další sporty! Vyhledejte si ještě další produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu. Máme toho více, máme v nabídce více produktů od dodavatele Tabák. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Tabák poskytuje skvělé výrobky.! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Tento oblíbený produkt Žvýkací tabák Zyn Cool Mint Mini 8g od výrobce s mnohaletou tradicí Tabák můžete pořídit momentálně za extra cenu! Stojí teď u nás 97 Kč.